TeknoBalta
Oyun Haberleri

Sniper Elite 5, Rebellion tarafından duyuruldu!

Sniper Elite 5, Rebellion tarafından duyuruldu!

İkinci Dünya Savaşı yıllarında geçen ve bir keskinci nişancının rolüne büründüğümüz Sniper Elite serileri, Rebellion için hayli bereketli oldu denilebilmesi mümkün. Toplamda 20 milyon satışı geçen seride dört oyun bulunuyor. Rebellion bir açıklamayla serinin beşinci oyunu üzerinde çalıştıklarını resmi olarak duyuruldu!

Sniper Elite 5 de büyük ihtimalle diğer oyunlar gibi İkinci Dünya Savaşı yıllarında geçecektir. Ancak oyun hakkında henüz pek fazla bilgi verilmiyor. Yapım aşamasının ilk evrelerinde olduğu söylenen oyun, tahminen 2021 yılı başlarında çıkmaya hazır olacak.

Ancak Rebellion sadece Sniper Elite 5 üzerinde çalışmıyor, duyuruda 3 yeni projenin daha varlığını açıkladılar. Bunlardan ilki, Sniper Elite serilerinin başarı hikayesini başlatan ikinci oyunun, yeniden yapılmış sürümü olan Sniper Elite V2 Remastered olacak. Grafikleri tamamen yenilenen oyun, 2019 içinde PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch platformları üzerinde piyasaya sürülecek.

Rebellion tarafından duyurulan bir diğer proje ise sırf Nintendo Switch oyuncularına yönelik. Serideki üçüncü oyunun Switch için yeniden yapılan sürümü olan Sniper Elite 3 Ultimate Edition, 2019 yılı içinde piyasaya sürülmesi düşünülüyor. Kuzey Afrika cephesinde geçen bu oyunun Switch sürümü, yayınlanmış tüm ek görev paketlerini de içereceği düşünülüyor.

Şirketin duyurduğu son proje ise Sony Playstation VR kullanıcılarını sevindirecek bir çalışma. İngiltere merkezli Just Add Water stüdyosu ile işbirliği yapan Rebellion, Playstation VR sanal gerçeklik gözlüğünde oynanabilecek yeni bir Sniper Elite oyunu geliştiriliyor. Bu oyunun da 2019 içinde piyasaya çıkmaya hazır olacağı düşünülüyor.

Benzer Yazılar

Bugün Ücretsiz Olan Oyunlar – 14.05.2019

TeknoBalta

Sony’den PS4 oyuncularını sevindirecek haber: God of War 150 TL’ye düştü!

TeknoBalta

E3 2017’de Beyond Good and Evil 2 ve Detayları Duyuruldu

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster