TeknoBalta
playstion4-Foto2-min
Oyun Haberleri

Sony PlayStation İçin Yeni Yıl İndirimlerine Başladı!

Sony PlayStation İçin Yeni Yıl İndirimlerine Başladı!

PlayStation Türkiye, yıl sonu yaklaşırken oyuncular için cazip indirimler içeren kampanyalara imza atıyor. Sony Center, Overgame, D&R, Teknosa, Vatan ve MediaMarkt mağazalarında 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli kampanyalardan ilkinde tüm PS4 Pro ve PlayStation 4 (1 TB) konsol satın alanlara ikinci DualShock 4 hediye olarak veriliyor. 

playstion-Foto-1-min

Yeni yılda PlayStation keyfini en üst seviyeye çıkarmak için PS VR, PS Camera, PS VR Worlds ve GT sports oyunlarından oluşan özel kampanya paketi ise yalnızca 1.699 TL* karşılığında oyun severlerin beğenisine sunuluyor.

playstation4-Foto-min

 PS4 oyunlarından GT Sport 229 TL’den; NBA 2K18 ve WWE 2K18 219 TL’den satışa sunulurken; Unchartered 4: Bir Hırsızın Sonu ve Unchartered: Kayıp Miras oyunları 129 TL’ye. Until Dawn, Heavy Rain & Beyond: Two Souls Collection ve God of War 3 Remastered oyunları ise 89 TL’ye oyuncularla buluşuyor.

Benzer Yazılar

Battlefield 1’a DLC Güncellemesi Geldi!

TeknoBalta

Dönüşümlü Oyun Modu Sırası Duyuruldu

Mertianz

METAL GEAR SOLID V Failed To Create Save Data

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster