TeknoBalta
soygun-2016
Güncel Haberler Haberler Sinema

Soygun (Braqueurs) Fransız Yapımı Vizyonda!

Kimseyi Arkada Bırakma Sloganında yola çıkan bir soygun çetesini hayatını anlatmakta.

Konusu: Yanis Zeri (Sami Bouajila) ve soygun çetesi için hayat güzel gitmektedir. Planladıkları soygunları bir pürüzle karşılaşmadan tamamlayıp güzel paralar kazanmaktadırlar. Ancak bunlara rağmen çetede bir huzursuzluk başgöstermiştir. Sorunun kaynağı Yanis‘in kardeşi Amin’dir (Redouane Bahache). Kendine payından memnun olmayan Amin, bir soygunun ardından silahı ortadan kaldırmak yerine bir uyuşturucu çetesine satar. Ancak çete silahı yakalatınca silahın geçmişte bir soyguna karıştığı anlaşılır ve uyuşturucu çetesi bundan dolayı Yanis’ten karşılık ister ve milyonlarca dolar değerinde uyuşturucu çalmaya zorlanırlar. Soygun yine sorunsuz gerçekleşse de artık uyuşturucu işine bulaşmışlardır ve sevdikleri insanların hayatı tehlikeye girmiştir.

Film vizyona girmesiyle oldukça başarılı bulunan ve izleyicilerden oldukça iyi tepkiler aldı hattaki imbd 8.1 olarak gösterilmekten bu haftanın izlenmesi gereken filmlerden yani!

Benzer Yazılar

Çöpleriniz gübreye dönüşsün! – Zera

TeknoBalta

Tom Clancy’s The Division’dan İki Yeni Reklam

Mertianz

Yeni Titan X , Nvidia yeni modellini tanıttı

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster