TeknoBalta
XANTARES1-750x400
Counter Strike : Global Offensive E-Spor Haberleri Genel

Space Soldiers, RGN’e Damgasını Vurdu

RGN Pro Series EU’da gruplardan çıkarak ilk maçında Gamers2 takımına talihsiz bir şekilde yenilen Space Soldiers, bugün İsveç’ten 1337 takımıyla karşı karşıya geldi.

RGN Pro Series EU’da LGB, Acer ve LDLC White ile aynı gruba düşen Space Soldiers, gruptan 2. olarak çıktıktan sonra Polonya’dan Gamers2 ile karşı karşıya gelmişti. Gamers2 karşısında 2-1 mağlup olan temsilcimiz, turnuvaya kaybedenler grubundan devam etti ve bugün İsveç’ten 1337 ile karşı karşıya geldi.

Fnatic’in eski kadrosundan schneider ve Devilwalk’ın da yer aldığı 1337 takımı, ilk harita olan de_inferno’yu 16-10 kazanarak skoru 1-0 yaptı. de_dust2 haritasında devam eden karşılaşmada XANTARES, özellikle ilk yarıda gösterdiği ekstra performansı ile 1337’in korkusu haline gelmeye başladı.

Space Soldiers CT iken skor 15-14’e geldiğinde 3 AWP, 1 G3 ile orta kapıdan Space oyuncularını B’ye geçirmeyen 1337, round başında direkt 3 kişiyi öldürerek büyük bir avantaj elde etti fakat bu avantajı kullanamadı. Çünkü XANTARES ve e1, 5 kişi karşısında mükemmel bir oyun göstererek roundu kazandı ve maçın uzatmalara gitmesini sağladı.

Uzatmalarda 19-17 galip gelerek skoru 1-1 yapan Space Soldiers’ın kaderi de_mirage haritasına kaldı. Son haritaya CT tarafında başlayan Space, oyunun başından itibaren XANTARES’in gösterdiği etkili performansın meyvelerini çok iyi şekilde topladı. Özellikle e1 ve ONLY’in destekleriyle adeta devleşen XANTARES, T tarafında A ev oyunuyla izleyicileri ve rakibini etkisi altına almayı başardı.

Son haritada 40, genel toplamda ise 96 kişi öldüren XANTARES, Space Soldiers’ın maçı 2-1 kazanmasında büyük bir rol oynadı. Space, PiTER vs Epsilon eSports maçının galibiyle karşılaşarak RGN’deki yoluna devam edecek.

XANTARES’in de_mirage PoV demosuna ulaşmak için tıklayınız.

Space Soldiers vs 1337 istatistiği:

SpaceVs1337

Benzer Yazılar

Beşiktaş’ta Kafa Karıştıran Soru İşaretleri!

Mertianz

StarCraft 2 Ücretsiz

Mertianz

League of Legends Türkiye Büyük Finali Ülker Sports Arena’da

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası