TeknoBalta
stars-wars-resim-1-min
Oyun Haberleri

Star Wars Battlefront 2 – Heavy Sınıfı

Star Wars Battlefront 2 – Heavy Sınıfı

Bu karakter ağır bir silah olan Blaster kullanır.Canı oldukça fazladır.Yani bir nevi tank olarak düşünebiliriz.Bu sınıfın hareketliliği oldukça düşüktür.Kısa ve orta mesafelerde oldukça etkilidir ve takımına yardımcı olur.Alan tutmada oldukça iyidir ve yüksek ateşlerle düşmanları geri planda tutar.Takım rolü ağır silah kullanmak ve ağır ateş ederek düşmanları püskürtmektir.Canı 200’dür.

yetenekler

Sentry : Bu bir alet değil silahtır.Orta mesafede etkili atışlar yapabilmenizi sağlar.Fakat hareketliliği daha çok azaltır.Ayrıca bu silah üçüncü kamera modunda kullanılmaktadır.Yani karakterinizi gördüğünüz kamera açısında.Isınmayan bir silahtır ama süresi kısadır.Ayrıca bu silahı kullanmak yakında ki takım arkadaşlarınızın direncini de artırır.

Impact Grenade : Bir nesne ile temas ettiğinde patlar.Ana silahınız ısındığında bunu kullanabilirsiniz.

Combat Shield : Bu yetenek bir tür kalkandır.Fakat bu kalkanı kullanırken silahınızı da kullanabilirsiniz.Bu yeteneği daha çok takım arkadaşlarınıza yol açmak için kullanın.Oldukça işe yarar bir yetenektir.Bu yeteneği kullanırken bacaklarınıza ateş edebilirler.Bu yüzden çömelerek kullanın.

Bu sınıfa ait silahlar ise şöyle.Seviye 1’den seviye 4’e kadar sırası ile yazıyorum.DC-15 / RT-97C , DC-15LE , FWMB-10K ve TL-50.Seviye 2-3-4 silahlara yine eklemeler yapılabiliyor.

Benzer Yazılar

Dark Souls 3’e Battle Royale modu geliyor!

TeknoBalta

The Elder Scrolls V: Skyrim Sistem Gereksinimleri

Mertianz

Dying Light 0XC00007b Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster