TeknoBalta
sixteenNine.img_
Bilgisayar Genel Güncel Haberler Haberler Mobil Haberleri Oyun Haberleri

Star Wars: Battlefront II Açık Beta Duyruldu!!

Star Wars: Battlefront II Açık Beta Duyruldu!

Electronic Arts, 10 Temmuzda yaptığı açıklama ile Star Wars: Battlefront II için planlanan açık beta testi ile ilgili yeni bilgileri paylaştı. 6 – 9 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılacak olan teste, oyunu ön-sipariş ile alanlar iki gün önce erişim sağlayacaklar.

Geçtiğimiz ayın başlarında aldığımız bir bilgi ile Star Wars: Battlefront II ile ilgili bir beta testinin yapılacağını öğrenmiştik. Ne var ki, sonbahar aylarında yapılması planlanan beta testi için herhangi bir detay verilmemişti. Bugün ise Electronic Arts yeni bir duyuru ile merak ettiğimiz bilgileri bizlerle paylaştı.

Oyunu ön-sipariş ile alanların iki gün önce erişim sağlayabileceğini açık beta testi, 6 – 9 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılacak. E3 2017 fuarında da gösterilmiş olan ve kırk kişiye kadar destek sunulan Assault on Theed modunu oynayacağımız beta testinde, yine Naboo gezegenine gideceğiz. Klon Askerler veya Ayrılıkçı Savaş Robotları seçtikten sonra, oynayış stilimize göre Assault, Heavy, Officer veya Specialist sınıflarından da bir tanesini seçerek oyuna başlayacağız.

Son olarak, açık beta testindeki tek mod Assault on Theed olmayacak. Öyle ki, Electronic Arts, Starfighter Assault adı altında bir başka modu da test sırasında deneyebileceğimizi de belirtti. Şimdilik bu mod ile ilgili herhangi bir detay paylaşılmış değil, ama Ağustos ayındaki GamesCom 2017 fuarı sırasında detaylı açıklamanın yapılacağı söyleniyor.

Benzer Yazılar

LG’nin CEO’su değişti!

TeknoBalta

Call of Duty WWII Rehberi

Mertianz

GTA 6’nın Yeni Karakterleri ve Haritalarıyla İlgili Ciddi Söylentiler Var!

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster