TeknoBalta
Oyun Haberleri

Stronghold, Romans: Age of Ceasar’ı yapmaya başladı!

Stronghold, Romans: Age of Ceasar’ı yapmaya başladı!

Stronghold serisiyle strateji severlerin kalbine giren Firefly Studios, Romans: Age of Ceasar adında yeni bir oyun yapmaya başladı.

Stronghold adlı strateji oyunlarıyla tanıdığımız Firefly Studios, yeni oyunu Romans: Age of Ceasar’ı resmen duyurdu. Hem mobil cihazlarda, hem de PC üzerinde oynanabilecek olan oyun, platformlar arası multiplayer desteği de bulunacak.

Oyunun temel dinamikleri Stronghold Kingdoms’ı temel alıyor. MMO strateji olarak adlandırabileceğimiz oyunda, oyuncular Roma’yı birlikte yeniden inşa etmeye çalışacaklar. 16 kişilik takımlarla co-op modunda oynanacak olan Romans: Age of Ceasar’da ticaret ve savaş da önemli olacak.

Firefly Studios oyunun kapalı alpha sürümü için başvuruları başlattı. Romans: Age of Ceasar bu yıl içinde piyasaya çıkacak. Ancak henüz kesin bir tarih verilmedi. Bakalım Stronghold sevenler bu yeni oyunu nasıl karşılayacaklar.

Benzer Yazılar

Messi’li FIFA 16 Kapağı Büyülüyor

Mertianz

Need for Speed Payback Modifiye Fragmanı Yayınlandı!

Mertianz

Rainbow Six Siege Operatör Özellikleri-JACKAL

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster