TeknoBalta
Haberler Otomobil Haberleri

Tesla Artık Arabalarını İnternet Üzerinden Satacak!

Tesla Artık Arabalarını İnternet Üzerinden Satacak!

Elon Musk’ın 35.000 dolarlık fiyatı ile satışa çıkacak bir Tesla Model 3 sözünün ardından 1 Mart’ta yeni aracını görücüye çıkaran Tesla, aynı gün satış stratejisinde de değişikliğe gideceğini açıkladı. Satışlarını tamamen internete taşıyacağını açıklayan şirketin bu kararı bazı çevrelerce yanlış bir hamle olarak yorumlansada bu değişiklik, otomobiller için yeni bir satış tecrübesi olabilir.
Bilindiği gibi çoğu otomobil markası, kendi mağazalarının yanı sıra yetkili bayilerle de anlaşma yapıp araçlarını bu kanallar aracılığıyla da satabiliyor. Tesla ise bayi satışlarını tercih edenler tarafından değil. Yapılan basın toplantısında konuşan Elon Musk, insanların internet üzerinden alışveriş yapmayı sevdiğini söyledi. Daha önceki Tesla satışlarına bakacak olursak Elon Musk’ın haklı olduğunu söyleyebilirizÖyle ki Tesla satışlarının çoğunluğu internet üzerinden hallediyor.

Benzer Yazılar

Bugünün En iyi Cosplayı Genji [24-06-2016]

TeknoBalta

Nvidia’dan Akıl Almaz Fırsat! Destiny 2 Bedavaya Gelsin!

Mertianz

Gerçek Hayattaki ”Pikacu”

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster