TeknoBalta
The-Division
Haberler Oyun Haberleri

The Division’ın Gelecek Güncellemesi Incursion’la İlgili İlk Bilgiler!

Ubisoft’un satış rekorları kıran son oyunu The Division, çıkışının ardından geçen 1 aya yakın sürede bizleri PC ve konsollarımızın başına kilitlemeyi başardı.

Tabii ki bu 1 aya yakın süre içerisinde birçok oyuncu, oyunda son seviyeye ulaşmış, hatta ekipmanlarını bile neredeyse kusursuz hale getirmişti. Amaçlarına yavaş yavaş ulaşan birçok oyuncu ise, gün geçtikçe The Division’da daha az zaman geçirmeye başladı.

Bunun da farkında olan Ubisoft, söz verdiği gibi Nisan ayında oyunun ilk raid’i de diyebileceğimiz 1.1 Incursion güncellemesinin detaylarını dün Twitch yayını üzerinden paylaştı. Ayrıca güncellemenin çıkış tarihini de 12 Nisan olarak beliritti.

Bizde sizler için 1.1 güncellemesinin neler getireceğini kısaca derledik. İşte Incursion yeniliklerinin kısa başlıklar halinde özeti:

– Lost Falcon isimli ilk Incursion kullanıcılara 2 ayrı zorlukta sunulacak. Hard Mode, normal zorluk olarak oynanabilecekken, Challenge Mod için belli bir ekipman skoruna ihtiyacımız olacak.

– Oyuna 4 farklı Gear Set eklenecek. Gear Set’ler tamamlandığı takdirde normal yollar ile edinilemeyen çok güçlü Talent’ları aktif edecek. Set ekipmanlarının bazıları Incursion’dan, bazıları, Dark Zone’dan, bazıları ise BluePrint’ler yolu ile elde edilebilecek.

– Artık oyuncular aynı parti içerisindeyken düşürdükleri ekipmanları, 2 saat içerisinde olmak kaydı ile birbirlerine verebilecek. Ekipman transfer işlemi, ayrı bir pencere üzerinden değil, ekipman yere atılarak yapılacak. Dark Zone içerisinde transfer yapmak için ise, Dark Zone girişlerine gitmek gerekecek.

– Oyuna günlük ve haftalık olmak üzere görevler eklenecek. Kimi görevler belli bir bölgeyi temizle, 10 tane LMB üyesi öldür gibi olacakken, haftalık olanlar ise daha zorlu görevler olacak. Görevler karşılığında ise Division Tech, Phoenix Credits ve farklı ekipmanlar gibi ödüller verilecek.

– Dark Zone’da Supply Drops dönemi başlayacak. Bu yeni mekanik sayesinde, saatte bir Dark Zone’un farklı bölgelerine havadan ekipman atılacak. Bu ekipmanlar güçlü NPC’ler tarafından korunacak. Ekipmana ilk ulaşan kişi veya grup, ekipmana sahip olabilecek. Ayrıca düşen ekipmanların helikopter ile çıkarılması gerekmeyecek.

– Oyunda merakla beklenen ve sıklıkla istenen öldükten sonra arkadaşınızı izleyebilme özelliği eklenecek. Bu özellik sayesinde öldükten sonra bile arkadaşlarımıza bilgi verip yardımcı olabileceğiz.

Benzer Yazılar

American Truck Simulator 0XC00007b Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı

Mertianz

Nintendo CEO’su Satoru Iwata 55 Yaşında Kansere Yenik Düştü

Mertianz

Forza MotorSport 6 vs Forza MotorSport 6 Apex Windows 10 Pc ve XBox Karşılaştırması

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası