TeknoBalta
The-Last-of-Us-Wallpaper-Street-View
Bilgisayar Haberler Oyun Haberleri PlayStation

The Last of Us 2, Uncharted 4’te Ortaya Çıktı Gibi!

Naughty Dog oyuncular için eğlenceli easter egg’ler hazırlayan bir firma. Bunu gerçekten seviyorlar ve sadece eski oyunlarına değil, gelecek oyunları için de ipuçlarını etrafa saçıyorlar. Uncharted 3’ün içinde bir gazete manşetinde The Last of Us ortaya çıktığında başları yanmış olacak ki bu sefer biraz daha ilginç bir The Last of Us ipucunu Uncharted 4’ün içine yerleştirmişler.

Bir Hırsızın Sonu’nda bulunan poster ilginç olayların habercisi gibi görünüyor. The Last of Us: American Daughters olarak geçen bu posterin odağında muhtemelen Ellie’nin annesi veya büyümüş ve hamile olan Ellie’ye işaret ediyor.

Yine de umutlanırken durup nefes almak da gerekiyor çünkü posterin altında Dark Horse Comics’in logosu yer alıyor. Yani bu The Last of Us projesi –eğer ki gerçekse- bir ihtimalle çizgi roman olarak hazırlanıyor olabilir.

Benzer Yazılar

Tom Clancy’s The Division Sistem Gereksinimleri

Mertianz

NVIDIA Overwatch Güncellemesi Duyuruldu

Mertianz

Horizon: Zero Down’a Bir Yıl Kaldı

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası