TeknoBalta
82761_640
Sinema

The Last of Us’ın Tercihi Stark Oldu!

Stark hanedanından sıkılan Arya, Rahatı Ellie Olmakta Buldu!

Bildiğiniz gibi zamanının (2013 canım ) meşhur oyunu The Last of Us yeterince yankı uyandırmıştı. Fan kitlelerinin, oyun geliştiricilerinin, rakip firmaların dillerine pelesenk olmuşu. Hatta o kadar ki yılın oyunu dahi seçilmişti.

Oyun bu kadar tutunca ne yapılır bilirsiniz.Bilmez misiniz? Hemen söyleyelim; filmi yapılır. Pekii ya kadro? The Last of Us gibi bir oyunun modellemeleri ve seslendirmeleri gerçek kişilerden alındıysa role başkasını oturtmak zor olmaz mıydı? Olurdu. Yine de yapımcılar buna cesaret ederek rol için birilerini seçti!

Oyunun çıkmasından bir kaç ay sonra filminin de geleceği dedikoduları dolanmaya başlamıştı zaten. Oyunseverler, bir oyunun filme dönüştürülürken yada tam tersi olurken nasıl bir çuvallama olduğunu biliyor. Bu yüzden yapımcılara biraz taş atmayı ihmal etmedi.

Ancak okurları ve hayranaların belki de itiraz edemediği bir olay oldu. The Last of Us, Game of Throne’un Arya’sını transfer etti.

Maisie Williams, Twitter hesabından paylaştığı fotoğrafta bunu onayladı.Hayranlarına ”
Çıldırabilirsiniz, izin verildi.” mottolu bir şeyler yazsa da yeterli olmadı.Onun kesinlikle Ellie olacağından emin olamıyoruz ancak Maisie bu konuda kuşku uyandırmaya devam edecek gibi.

Benzer Yazılar

Star Wars Akıllı Telefonu Piyasaya Çıkıyor!

TeknoBalta

Star Wars: The Force Awakens’e Yeni Fragman

Mertianz

John Wick 3’den yeni fotoğraflar geldi!

Ömer

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster