TeknoBalta
shallows
Güncel Haberler Haberler Sinema

The Shallows – Karanlık Sular 5 Ağustos 2016 —->TIRSTIM

Karayip Korsanlarından tanıdığımız Óscar Jaenada ve Gossip  Girl’ ün usta oyuncusu Blake Lively‘nin başrollerini paylaştığı Amerikan yapımı uzun metraj film Nancy’nin tek başına sörf yaparken köpek balığı saldırısına uğrayarak, kıyıya çok yakın bir yerde mahsur kalmasını konu alıyor.

 

the-shallows

YORUMUM:Türü gerilim,macera ve aksiyon bence aynı zamanda hayatta kalma bi çeşit survivor hikayesi köpekbalıklarından her zaman korkmuşumdur ama her zaman hiç görmesemde ve köpekbalıklarının hiç uymadıklarını hiç yorulmadıklarını öğrendiğimde daha da tırstım hatta o kadar yorulmuyolarki etleri kanser tedaviside kullanıyormuş bağlantı nasıl derseniz şu şekilde hücre hep çalıştıgını aktiv oldugunu hayal edin ve kendi kedini bi şekilde iyileştirdiğini düşünün böyle bişey işte işimiz sağlık değil ama genede şaşırtıcı şeyler.Sanırım köpek balıklarının bu kadar korkutucu olması ve denizlerde lider olması bunlardan dolayı diye düşünmekteyim sözün özü filme gelirsek bence güzel bi film oyuncu belki yetersiz olma ihtimalı var hayatta kalma mücadelesi bence izleyiciye yeterli gelecek kanısındayım! yaşamda kalmak için herşeyi yapacak ve bizde bunu koltuğumuzdan izleyecez bence oldukça hoş!

1280_blake_lively_the_shallows3

Bence izlenmesi gereken filmlerden gibi düşünüyorum!

Benzer Yazılar

Dünyada Sevilen Ama Ülkelerinde Sevilmeyen 10 Film

TeknoBalta

Skype’da 50 Kişilik Görüntülü Konferans Görüşmeleri Test Ediliyor!

TeknoBalta

RTÜK Kararıyla Netflix’ten Designated Survivor’ın Bölümü Kaldırıldı!

Emircan

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası