TeknoBalta
indir-3
Oyun Haberleri

Tifa Lockhart, Erkekleri Büyüleyecek

Final Fantasy VII’nin kahramanı göğüs estetiği geçirmiş.

Final Fantasy serisini oynayıp da Tifa Lockhart’a aşık olmayan çok az erkek vardır. Bugüne kadar en çok cosplay’i yapılan karakterlerden biri de olması bunun göstergelerinden biri. Ancak bu aralar daha farklı bir şekilde anılıyor. Geçtiğimiz günlerde yeniden yapıldığı açıklanan oyunun, 2 adet ekrandan çekilmiş resmi ortaya çıktı. Tifa yeni oyun için yeniden tasarlanmıştı. Minik savaşçımız özelliklerinden birşey kaybetmemiş ancak göğüsleri daha da büyümüş olarak karşımıza çıkıyor.

10,

Bu durum insanları ikiye bölmüş durumda. Bir kısım yeni görüntüsünün daha iyi olduğunu savunurken, bir kısım ise cinsiyetçiliği ön plana çıkardığı için karşı. Oyun henüz yapım aşamasında olduğu için finalde nasıl bir Tifa ile karşılaşacağımızı bilmesek de Final Fantasy VII HD Remake merakla beklediğimiz kesin.

11

Yapımcılar ise şu an sadece oyuna odaklandıklarını, bunun gibi gereksiz tartışmalara girmemek için özen gösterdiklerini açıklıyorlar. Ayrıca, karakterin daha esnek, güçlü dövüş özelliklerini geliştirmenin daha önemli olduğunu ekliyor.

Benzer Yazılar

Hearthstone’nun Yeni Ek Paketi Whispers of the Old Gods Duyuruldu!

Mertianz

GTA 6’nın Yeni Karakterleri ve Haritalarıyla İlgili Ciddi Söylentiler Var!

Mertianz

Hearts of Iron IV Sistem Gereksinimleri

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster