TeknoBalta
lastknight
Güncel Haberler Haberler Sinema

TRANSFORMERS: THE LAST KNİGHT DUYURULDU

Michael Bay‘in beşinci kez yönetmen koltunda oturacağı Transformers serisinin yeni filmi olan ve Transformers 5 olarak anılan filmin resmi adı belli oldu. Paramount Pictures, yeni filmin adının Transformers: The Last Knight olduğunu duyurdu.

 

 

Transformers serisinin Instagram hesabından paylaşılan bir videoda hem filmin adı gösterildi, hem de filmin çekimlerinin Haziran 2016’da, yani önümüzdeki ay başlanacağı açıklandı.

Michael Bay‘in yöneteceği film Hollywood’un en karlı serilerinden biri olarak devam edecek. Kendisinden önceki 4 film toplamda 3.75 milyar dolar kar etti. Serinin dördüncü filminde başrol oyuncusu Shia LaBeouf yapımdan ayrılmış ve yerine Mark Wahlberg gelmişti.2014 yılında gösterime giren Age of Extinction beğenilmemesine rağmen serinin en çok kar eden ikinci filmi olmuştu. Buna göre diyebiliriz ki Transformers ismi izleyicileri sinemaya çekmeye yetiyor. Yeni filminde yüksek karlılık başarısı göstermesi bekleniyor. 2017 yılında gösterime girecek olan The Last Knight filminden sonra ise 2018 yılında bir de özel bir Bumblebee filmi gelecek. Bunu ise 2019 yılında serinin 6. filmi takip edecek.Transformers: The Last Knight’ın vizyon tarihi ise tam bir yıl sonra; 23 Haziran 2017. Michael Bay tarafından yönetilecek olan filmde başrol olarak Transformers 4’te ekibe katılan Mark Wahlberg yer alacak. Wahlberg, Cade Yeager karakteriyle tekrar karşımıza çıkacak.

Filmin çekimleri 6 Haziran’da Detroit’te başlayacak. Filmde kadın oyuncu başrolü ise Isabela Moner‘e verilmiş. Film serisi epey eleştirilse de gişede her zaman çok yüksek kazanç sağlamayı başarıyor. Serinin son filmi de yine bolca patlamaya sahne olacaktır. Bu arada Jean Dujardin isminin de filmle anıldığını belirtelim. Henüz resmi bir anlaşma yok.

Benzer Yazılar

Windows 10 ve Windows 8 Oyunlarda Karşı Karşıya!

Mertianz

Bilimi,Oyun ve Sanatla Buluşmasına Destek!

TeknoBalta

Hotspot Nedir Ve Ne İşe Yarar?

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası