TeknoBalta
Call-of-Duty-Advanced-Warfare-61
Oyun Haberleri

Treyarch: “Uzayda Geçecek Bir Call of Duty İçin Asla, Asla Demeyin.”

Dünyada öldürecek adam bırakmadın Call of Duty.

Eski Call of Duty oyunları artık yok. İlk Call of Duty oyunları, Modern Warfare’in ilk 2 oyunu ve belki de Call of Duty: Black Ops 1. Bence Call of Duty serisinin en iyi oyunları bunlardı. Yok efendim Advanced Warfare’mış, Ghosts’muş falan filan ben bilmem. Zaten gelişmiş teknolojilerin içerisinde bulunduğu oyunları da pek sevmem. Fakat görülen o ki Call of Duty serisinin yapımcıları gelecek temalı oyunları pek bir seviyor. Bunları neden mi söylüyoruz? Çünkü şuan Call of Duty: Black Ops 3’ü geliştiren ekip olan Treyarch, uzayda geçebilecek bir Call of Duty oyununun sinyalini verdi.

Call-of-Duty-Space-header

Şuan geliştirilmekte olan Call of Duty: Black Ops 3’ün çoklu oyuncu modu yönetmeni verdiği bir röportajda, “Uzayda geçebilecek bir Call of Duty oyunu için asla, asla demeyin.” cümlelerini kullandı.Uzayda geçebilecek bir oyun için kapıları açık bırakan Treyarch’ın eğer böyle bir amacı varsa, biz bu oyunu 2-3 sene sonra görebileceğiz. Çünkü Treyarch’ın oyun çıkartma sırası o tarihlere denk gelecek. Ne diyelim, belki bir gün Mars’a terörist öldürmeye gideriz. İyi oyunlar!

Benzer Yazılar

Hearthstone’nun Yeni Ek Paketi Whispers of the Old Gods Duyuruldu!

Mertianz

Tom Clancy’s The Division’dan İki Yeni Reklam

Mertianz

2017 Yılının En Popüler Trend Videoları

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası