TeknoBalta
Güncel Haberler Mobil Mobil Haberleri Telefon

Ulefone: 13000 mAh Pil ile Power 3 Max Gelicek!

Ulefone: 13000 mAh Pil ile Power 3 Max Gelicek!

Çinli akıllı telefon üreticisi Ulefone, batarya kapasitesi standardın fazlasıyla üzerinde akıllı telefon modelleri ile bilinmektedir. Hatta şirketin en üst seviye batarya kapasitesi sunan bir Power serisi bulunmaktadır. Serinin son üyesi Ulefone Power 3’te, 6080mAh’lik devasa bir batarya bulunuyor.Ulefone Power 3 standart bir kullanıcı için oldukça iyi bir şarj ömrü verebilir. Hatta ortalamanın üzerinde bir kullanıcı için bile 1 günün üzerinde bir şarj ömrü vaat edebilir.


Günümüzde standart bir telefon bataryasının 3000-3500mAh bataryaya sahip olduğunu düşünürsek 13000mAh’lik bir bataryanın en az 2-3 günlük şarj süresi vaat edebileceğini söyleyebiliriz. Daha da önemlisi; Ulefone böyle bir akıllı telefon üzerinde çalıştıklarını biliyoruz.Ne yazık ki Ulefone şu an için yalnızca böyle bir cihaz gelebileceğini doğruladı. Cihazın herhangi bir teknik özellikleri bilinmiyor. Fakat Ulefone Power 3 Max adı ile gelmesi beklenen cihazın temel anlamda Ulefone Power 3 ile benzer özelliklere sahip olacağını söylemek mümkün.
Bunun için Ulefone Power 3’ün teknik özelliklerini hatırlamak gerekirse cihaz, MediaTek Helio P23 işlemcisinden gücünü alırken 6GB RAM’e ve 64GB dahili depolama alanına sahip 6 inçlik 18:9 ekranı bulunan Ulefone Power 3’ün hem ön hem arkasında iki tane kamera bulunmaktadır.

Benzer Yazılar

TENNOCON Warframe Etkinliğini Duyurmak İçin Çektiği Video! -9 Haziran-

TeknoBalta

Android Telefonlarda İnstagramı Koyu Mod Yapma

Emircan

İPad Kullanıcıları İçin 10 Pratik İpucu – İPad Air,mini,Pro

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster