TeknoBalta
Passengers-2
Genel

Uzay Yolcuları – Passengers Titanik gibi ama daha kötü! -13 Ocak 2017

Başrollerinde Oscar ödüllü oyuncu Jennifer Lawrence ve Galaksinin Koruyucuları’ndaki Starlord’u canlandıran Chris Pratt‘ın yer aldığı filmde Fishburne’ün rolü henüz bilinmiyor.
Yönetmenliğini Enigma filmi ile beğeni toplayan Morten Tyldum üstlendiği yapımın senaryosu ile Doctor Strange’in senaryosunu kaleme alan Jon Spaihts’e emanet. Pratt’in ilaç ayarlı uykusundan erken uyanan bir uzay yolcusu olan tamirci Jim Preston‘ı canlandırdığı yapımda, Lawrence ise Pratt’in karakteri tarafından yalnız kalmamak için uyandırılan bir diğer yolcu olan New Yorklu yazar Aurora’yı canlandıracak. İkili bu süreçte birbirlerine aşık olsalar da Preston’ın Aurora’nın 100 yıl erken uyandırmış olmasının sebebi olduğunun ortaya çıkması ve gemideki büyük bir teknik arıza ikisi arasındaki gerilimin yükselmesine sebep olacak.

Film,şimdiden Titanic (Titanik) film benzetilmekte ama daha kötüsü.Yani film belki bilimkurgu içermekte ama genede çoğu eleştirmen film benzetmekte ama bir titaniğin yerinide tutmadığını dile getirmekte!

Benzer Yazılar

Half Life ve Portal Filmleri Hala Yapım Aşamasında

Mertianz

Otonom Araç Devrimi Artık Çok Yakın!

TeknoBalta

Samsung Yeni Diz Üstü Canavarlarını Tanıttı!

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster