TeknoBalta
8
Güncel Haberler League of Legends Oyun Haberleri

Valoran Kostüm Oylaması Geldi

Kostümünü Seç, Valoran Kostüm Oylaması başlıyor!

Valoran’ın dört bir yanında havalar ısınmaya başladığında, parti zamanı da gelmiş demektir. Valoran Kostüm Partisi’nde geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da indirime girecek kostümleri siz belirleyeceksiniz!

Yalnızca Türkiye Sunucusu’nda düzenlenen Valoran Kostüm Partisi etkinliğinde, indirime girecek kostümleri belirleyen sizin oylarınız olacak.

25 Nisan saat 17.00’da başlayacak olan Valoran Kostüm Partisi oylamaları, 29 Nisan saat 12.00’a kadar sürecek. Bu süre boyunca her gün, 100’den fazla kostümden en çok sahip olmak istediğiniz 3’üne oy verebileceksiniz. Hep aynı 3 kostüme oy verebileceğiniz gibi, her gün 3 farklı kostümü de oylayabilirsiniz.

Etkinlik sona erdiğinde en çok oyu alan 5 kostüm, 29 Nisan saat 18.00’da açıklanacak ve 30 Nisan – 1 Mayıs tarihleri arasında RP fiyatı üzerinden %50 indirimli olarak Mağaza’da olacak.

En sevdiğiniz kostümlere oy vermek için vakit kaybetmeden Valoran Kostüm Partisi sayfasını ziyaret edin. Unutmayın, her gün 3 oy verme hakkınız var!

Partide görüşmek üzere!

OY VERMEK İÇİN TIKLAYIN

Benzer Yazılar

NBA 2K18 Demo Tarihi Kesinleşti

Mertianz

Oyuncuların Bilmesi Gereken Kelimeler

TeknoBalta

Birleşik Krallığın ve Japonya’nın En Çok Satanlar Listesi Açıklandı!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası