TeknoBalta
Steam

Valve, Steam’in tasarımının tamamen değiştireleceğini duyurdu!

Valve, Steam’in tasarımının tamamen değiştireleceğini duyurdu!

Daha 1  hafta önceki Steam Link Anywhere duyurusunun ardından, Valve şimdi de 2019 Game Developers Conference (GDC) etkinliği sırasında Steam Store için önemli değişiklikler olacağını kullanıcılarıyla paylaştı. Bu değişiklikle birlikte Steam tasarımı için ciddi değişim geçireceğe benziyor. Geliştirilmiş oyun sayfaları ve yenilenen oyun kütüphanesi bölgesi için belirli değişiklikler olacak.

Epic Store oyun kütüphanesi ile elini güçlendirmeye başlamışken Steam de kullanıcılarını kaybetmemek  için daha fazla kullanım kolaylığı sunan yeni bir kullanıcı arayüzüne yöneldiği apaçık ortada. Oyun sayfaları artık çok daha iyi bir görünümle oyuncuların karşısına çıkacak. Oyun kütüphanenizden ise arkadaşlarınızın etkinliklerini, yakın zamanda oynadığınız oyunları ve koleksiyonunuzdaki oyunlarla ilgili her türlü güncelleme görüntülenebilecek.

Yeni gelen Steam Events (Steam Etkinlikleri) sayfası ise yaklaşan turnuvalar, oyun güncellemeleri ve sahibi olduğunuz oyunların yaptığı diğer etkinliklerini gösterecek. Tüm bu yeniliklerin amacı ise kullanıcıların oyunlarını Steam üzerinde kolayca yönetmesinin sağlanmak istendiğinin vurgulanıyor.

Tüm bu yeniliklerin tüm kullanıcılara yıl sonuna doğru sunulacağı söyleniyor. 

Benzer Yazılar

Bugün Ücretsiz Olan Oyunlar – 12.01.2019

TeknoBalta

Steam Hatası: 8 Çözümleri Ve Nedenleri

Mertianz

İyi Adamlar-The Nice Guys Vizyonda!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster