TeknoBalta
Oyun Haberleri

Watch Dogs 2 Nasıl Takipçi Arttırılır?

Watch Dogs 2 Nasıl Takipçi Arttırılır?

Takipçi kazanmanın en etkili yolu kademeli ilerlemek ve görev yapmaktır.Ana görevler olabilir,yan görevler olabilir.Bunları aksatmayın ve hepsini yapmaya çalışın. DedSec isimli uygulamayı kullanın.Bu sayede görevleri ve ödülleri takip edebilirsiniz.

Bir basit görev size 10 bin takipçi kazandırabilir.Görevlerin zorluğu arttıkça kazanılan takipçi sayısı da artmaktadır.Diğer takipçi kazanma yolu ise fotoğraf çekmektir.Evet fotoğraf çekmek.Bunun için ScoutX isimli uygulamayı telefonumuza yüklüyoruz. Gittiğiniz yeni yerlerin fotoğraflarını bu uygulama ile çekmek size 5 bin 10 bin arası takipçi kazandırır.

Oyunun başlarında bu fotoğraf çekme işini yapın ki hem takipçileriniz artsın hem de buna bağlı olarak yeni görevler açılsın.Yarış yapmakta size takipçi kazandırır.Yarışlara katılın ve çoğu kişi tarafından tanının.Buda oldukça güzel ve eğlenceli bir yöntemdir.

Benzer Yazılar

Nintendo, Switch’e Gelecek Olan Bu Sene ki Oyunları Açıkladı!

TeknoBalta

Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (7 – 13 Mart 16)

Mertianz

Warcraft – Orcs vs humans Vizyonda!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster