TeknoBalta
Oyun Haberleri

WhatsApp’tan Yeni Yılda Yeni Özellikler!

WhatsApp’tan Yeni Yılda Yeni Özellikler!

Milyonlarca kişinin kullandığı popüler iletişim uygulaması WhatsApp, güncellemeleriyle yeniliklerine devam ediyor.Sosyal medya devi Facebook’un bünyesinde bulunan popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp platforma 4 yeni özellik birden getirmek için kolları sıvadı.

ENGELLENEN KULLANICILAR Yeni özellik ile engellenen kullanıcının engelini daha kolay kaldıracaksınız.

Bunun için yapmanız gereken engellenen kullanıcının üzerinde parmağınızı basılı tuttuktan engeli kaldır seçeneğine dokunarak engeli kaldırabilecek ve o kişi ile yeniden iletişime geçilebilecek.

‘DAVET ET’ ÖZELLİĞİ ‘Bağlantı yolu ile davet et’ özelliğini Android sürümüne getiriyor.

Artık bir kullanıcıyı dahil olduğunuz bir gruba davet etmek istediğinizde yalnızca bir bağlantı göndermeniz yeterli olacak.

YÖNETİCİ AYARLARI Yeni yönetici ayarları sayesinde WhatsApp grup yöneticileri üyelerin doğrudan kendisine mesaj göndermesine ya da grup bilgilerini değiştirmek gibi bazı özelliklere erişmesine izin verebilecek.

SALLAMA ÖZELLİĞİ Bir diğer yenilik sayesinde WhatsApp ile iletişime geçmek için yapmanız gereken tek şey uygulama açıkken telefonu sallamak.

Benzer Yazılar

Battlefield 1 – Sanatsal Olarak Uygulanmış Wallpapers (DuvarKağıtları)

TeknoBalta

Europa Universalis 4 Sistem Gereksinimleri

Mertianz

The Witcher 3 Wild Hunt 0XC00007b Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster