TeknoBalta
Oyun Haberleri

Wii U İçin En İyi Oyunları

Wii U İçin En İyi Oyunlar

Super Mario Maker

Mario Maker, kendi özel Mario seviyelerinizi oluşturmanıza izin veren bir oyundur ve bunu yapmak çok eğlencelidir. Diğer oyuncuların yarattığı en garip, en eğlenceli ve daha zor seviyeleri geçip geçemeyeceğinizi Nintendo’nun yapmış olduğu seviylerde test etmek çok eğlencelidir.

Mario Kart 8

Aynı Mario Kart formulaya benzeyen oyun absürd derecede yeniden ayarlanmış ve geliştirilmiş kolayca oynayabileceğiniz en eğlenceli oyunlarından biridir, aynı zamanda Wii U için de en iyi oyunlardan biridir. Önceki Mario Kart oyunlarında olan savaş modunu sevenler belki bu oyunu beğnemeyebilir, çünkü savaş modu oyunda yok.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Oyun öylesine yaratıcı ve sürprizler ile dolu ki adından uzunca yıllar bahsettireceğine bahse girerim. Ayrıca, önündeki Zelda oyunlarından da farklı. Yıllarca Zelda oyunlarını ‘Hayır’ kelimesi ile tanımladılar. Bunun sebebi oyunda sürekli Bu bölgeye doğru eşyayı bulup bulmacayı çözene kadar ulaşamazsınız denmesiydi. Breath of the Wild şimdiye kadarki en iyi Zelda oyunudur ve artık Zelda oyunlarını ‘’evet’’ kelimesiyle tanımlayabiliyoruz. 

Super Mario 3 World

Büyük EAD Tokyo stüdyosu, diğerleri kadar çekici ve eğlenceli bir oyun olan Super Mario 3D World ile Wii U’da ilklerini yaptı. Oyun klasik side-scrolling Mario oyunlarıyla her yere gidebildiğimiz 3D Mario oyununlarının karışımı melez bir oyundur. Mario, Luigi, Prenses Şeftali ve kaplumbağa arkadaşları ile aynı odada oluyorlar ve dördünü birden de aynı anda oynayabiliyorsunuz. Oyunun bazı kısımları tanıdık gelebilir fakat bu o kurtarmalı Mario oyunlarından değil emin olabilirsiniz.

The Wonderful 101

Bir süper kahraman olmak, tek başına eğlenceli oluyor; aynı anda 100 süper kahraman olmak ise biraz gülünç oluyor. İsminde gördüğümüz gibi Wonderful 100 (ekstra 1 siz olacaksınız) bu oyundaki işiniz, doğal olarak, savaşan uzaylılardan dünyayı kurtarmak olacak. Bunu silahlı, kılıçlı ve bumeranglı haçlı şapkası olan çeteniz ile yapabileceksiniz. Devasa robotlarla inanılmaz manzara arasında çılgınca mücadeleleri birleştirin ve Wii U’nun en orijinal oyunlarından birine sahip olun.

Benzer Yazılar

FIFA 18’e Dünya Kupası Eklenecek!

TeknoBalta

Voidu’nun hafta sonu kampanyası devam ediyor!

TeknoBalta

Paladins – Tüm Şampiyonlar Açıldı! (Ücretsiz)

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster