TeknoBalta
Sinema

Woman Walks Ahead Filminden İlk Görseller Yayınlandı!

Woman Walks Ahead Filminden İlk Görseller Yayınlandı!

Henüz prodüksiyon aşamasında olan ve başrolünde Jessica Chastain’in yer aldığı Woman Walks Ahead’den ilk görsel yayınlandı.Bu  yıl başarılı oyuncu Jessica Chastain‘in yılı olacak gibi duruyor. Neden mi? The Huntsman: Winter’s War ile bu yıla damga vuran Chastain, yakında vizyona girecek Miss Sloane ile de hayranları tarafından heyecanla bekleniyor. Dahası Woman Walks Ahead‘in çekimlerine bir taraftan devam eden oyuncu, Kanada’nın altın çocuğu Xavier Dolan‘ın yeni projesi The Death and Life of John F. Donovan‘da Moira McCallister-King rolünü canlandırmaya hazırlanıyor. 2 kez Oscar’a aday gösterilmiş başarılı oyuncu Jessica Chastain’i 2017 yılında 4 filmde izleme fırsatı bulacağız.

Jessica Chastain’in merak uyandıran yeni filmi Woman Walks Ahead; 1889 yılında New York City’deki hayatından bunalmış olan Catherine Weldon’ın ressam olma hayalleriyle Dakota’ya doğru tek başına yolculuk yapmasını ve kendisini orada toprakları için savaşan bir halkın arasında bulmasıyla yaşadığı olayları odak noktasına alıyor.

Chastain’in yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda ise Michael Greyeyes, Sam Rockwell, Ciarán Hinds, Chaske Spencer, Bill Camp gibi isimler bulunuyor. Filmin yönetmenliğini geçtiğimiz yıl John le Carre’in ünlü romanı Our Kind of Traitor‘ı sinemaya uyarlayan Susanna White üstlenirken; filmin senaryosunu ise Eastern Promises filminden tanıdığımız Steven Knight kaleme alıyor.

Benzer Yazılar

Batman v Superman: Darkseid Kimdir? (Spoiler İçerir)

Mertianz

Gece Hayvanları – Nocturnal Animals Vizyonda!

TeknoBalta

Ghostbusters Severlere Bomba Gibi Bir Haber!

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster