TeknoBalta
wwe-2k16
Oyun Haberleri

WWE 2K16′ Dan Hulk Hogan Şoku!

Efsanevi güreşçi Hulk Hogan, uzun süredir güreş-şov sektörünün içinde.Üstüne oynadığı filmler ve diğer şeyler eklendiğinde ortaya güzel bir arşiv çıkmaktaydı.Ancak son zamanlarda adı kötü olaylara karışan Hulk Hogan, çevresi tarafından büyük tepki topladı.Irkçılık yapması sebebiyle WWE’ den kovulan ve profili WWE’ den tamamen silinen Hogan’a kötü bir sürpriz de WWE 2K16′ dan geldi!

8288d50f6769ccb555f2b9010a4f6544_crop_north

WWE 2K16 yapımcıları, Hulk Hogan’ ın yeni oyunda var olmayacağını söyledi.Bunun WWE ile ortak bir karar olduğunu belirten 2K Sports, verdikleri kararın kesin olduğunu ve geri adım atılmayacağını belirterek şunları da ekledi:

“İş partnerlerimizin kararlarına ve işlerini yapma şekline son derece büyük saygı duyuyoruz.Ortaklığımızı bu şekilde idame ettiriyoruz.”

Polygon isimli haber sitesi, verilen konferansta yapımcılara Hogan’ın önceki oyunlardan da silinip silinmeyeceğini sorduğunda, yapımcıların verdiği cevap “yorum yok” oldu.

Bu olaylardan sonra yetkililer ve sevenlerinden özür dileyen Hogan, şunları söyledi: “Kullandığım kelimeler oldukça yanlış ve kabul edilemezdi.Esasında böyle biri değilim.Yaptığım şey için özür diliyorum.”

Fakat özür dilemesi olanlara çare olmadı ve WWE bünyesi geri adım atmayacağını belirtti

Benzer Yazılar

Mirror’s Edge: Catalyst 0XC00007b Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı

Mertianz

Battlefield 1: In the Name of the Tsar Oynanış Videosu Yayınlandı!

Mertianz

Battlefront 2’e Güncelleme Geldi!

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası