TeknoBalta
maxresdefault
Oyun Haberleri PlayStation XBOX

WWE 2K17 Resmi Olarak Duyuruldu!

WWE 2K17 Resmi Olarak Duyuruldu!

Geride bıraktığımız saatlerde WWE 2K resmi Facebook sayfası üzerinden WWE 2K17 duyuruldu ve ön siparişe açıldı. Geçtiğimiz sene ön sipariş hediyesi olarak 2 farklı Terminatör karakteri veren WWE 2K16, bu sene WWE 2K17 ile ön sipariş hediyesi olarak 2 farklı Goldberg karakteri veriyor.

WCW döneminde 1997 senesinden 1998’e kadar hiç yenilmeden 173 maç yenen Goldberg, en son WWE’de WrestleMania XX sırasında görülmüştü. Henüz WWE’ye dönmesi hakkında herhangi bir bilgi bulunmayan Goldberg, uzun bir zamandan sonra tekrar WWE oyunlarına dönerken, WWE 2K17 hakkında ne yazık ki daha fazla bilgi bulunmuyor.

2016 senesinin Ekim ayında PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One ve Xbox 360 için piyasaya sürülecek olan yeni WWE 2K oyunu, ön sipariş sayfasındaki açıklamalara göre NXT, WWE ve WWE efsanelerini içerisinde bulunduran dev gibi bir kadroya, gerçekçi grafiklere ve benzersiz oynanış mekaniklerine sahip olacak.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=uIOBL-d8PJ4[/embedyt]

Benzer Yazılar

Rainbow Six Siege Operatör Özellikleri-Rook

TeknoBalta

Xbox Gold Üyelik Alana Forza Horizon ve For Honor Bedava!

TeknoBalta

Fortnite Silahlarından Birini Kaldıracak

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster