TeknoBalta
Genel Güncel Haberler Haberler Oyun Oyun Haberleri Teknoloji Haberleri

WWE Nin Yeni Oyunu 2K Battlegrounds Çıktı

WWE Nin Yeni Oyunu 2K Battlegrounds Çıktı

2K Games’in, yaptığı açıklamayla WWE oyun ailesiyle ilgili gelecek planlarını oyun severlerle paylaştı.  Yayınlanan bu mektupta arcade tarzı aksiyona sahip WWE Battlegrounds için de bazı detaylar paylaşıldı. Oyunla ilgili ilk fragman da yayınlandı.

 Şirket bugün gerçekleştirdiği duyurusunda arcade tarzındaki yeni oyunu WWE 2K Battlegrounds için tanıtım videosu yayınladı. İlk fragmanı yayınlanan oyun, oynanış stili ve grafikleri dolayısıyla serinin oyuncularından büyük tepki topladı.

 2K Battlegrounds, World War Z ve NBA 2K Playgrounds oyunlarını geliştiren Saber Interactive tarafından geliştirilecek. Oyunun ilk tanıtım videosu da yayınlandıktan kısa bir süre sonra 300 bin izlenmeyi geçti. Oyuncuların bir kısmı ise klasik WWE oyunlarından uzak buldukları içi oyunu eleştiri yağmuruna tuttu.Klasik WWE oyunlarından farklı bir yapısı olan oyun çok ses getireceğe benziyor.

Benzer Yazılar

Bir zamanlar popülerlik derecesi artan Conan Exiles, tam sürüme ulaştı!

TeknoBalta

Youtube 2016 Trend Videoları

TeknoBalta

Life is Strange: Captain Spirit sonunda yayınlandı!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster