TeknoBalta
Haberler XBOX

Xbox Live Gold’da Mart Ayının Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Xbox Live Gold’da Mart Ayının Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Xbox Live Game’in Gold programının bu ay kullanıcılarına ücretsiz olarak sunacağı oyunlar belli oldu. Her ay olduğu gibi bu sefer de Gold üyeleri için 2 adet Xbox One oyunu ve 2 adet eski jenerasyon konsollara ait oyun, ücretsiz olarak verilecek.

Popüler animasyon dizisi Adventure Time’ı baz alan bir macera oyunu olan Adventure Time: Pirates of the Enchiridion, 1 – 31 Mart tarihleri arasında alınmaya açılacaktır. 16 Mart – 15 Nisan tarihleri arasında Gold üyelerin ücretsiz olarak edinebileceği diğer oyun, Plants vs Zombies: Garden Warfare 2 olacak. Ayrıca Garden Warfare 3’ün çıkış tarihinin yaklaştığıyla ilgili dedikodular dolaşıyor.

Eski konsollara ait oyunlarda ise ilk olarak FPS olarak oynanan Star Wars: Republic Commando, 1 – 15 Mart arasında indirilebilecek. 16 – 31 Mart tarihleri arasında indirilebilecek olan diğer oyun ise seriye farklı bir yaklaşım getiren Metal Gear Rising: Revengeance olacak.

 

Benzer Yazılar

Ben-Hur Vizyonda [Video]

TeknoBalta

Sea of Thieves Hataları Ve Çözümleri

Mertianz

İsveç’ten Rüzgar Enerjisi Rekoru

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster