TeknoBalta
iphonephotos-2jpg-bf67a0_765w
Donanım Haberleri XBOX

Xbox One S, “Upscaling” İşleminden Faydalanacak!

E3 2016 fuarındaki, Microsoft konferansında duyurulan yeni Xbox One’ların küçüğü olan Xbox One S,beklendiği gibi, doğal 4K çözünürlüğü desteklemiyor. Ancak, en azından başka çözünürlükte olan filmlerinizi ve oyunlarınızı 4K gibi çalıştırmaya yarayan “Upscaling” sistemini destekliyor.

xbox

Standart “Upscaling” sistemlerinden farklı olarak, en yeni TV’lerde bulunan “HDR” teknolojisinin nimetlerinden de yararlanan Microsoft’un yeni konsolu, bizlere oldukça güzel bir görsel deneyim sunacak gibi duruyor. Gerçek anlamda 4K teknolojisiyle buluşmak içinse yine E3 2016’daki konferansta duyurulan, Project Scorpio’yu beklememiz gerekecek. Aynı PlayStation Neo‘da olduğu gibi, Project Scorpio için çıkacak her oyun, diğer Xbox One‘lar için de destek verecek. 299 Dolarlıkfiyat etiketiyle, ön siparişe sunulan Xbox One S, Ağustos 2016’da bizlerle olacak.

Benzer Yazılar

Jurassic World Evolution’ın Sistem Gereksinimleri Duyuruldu!

Mertianz

Dünyanın en çok kullanılan 5 oyuncu mousepadi

TeknoBalta

Riot Games’de artık kendi konsollu var!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası