TeknoBalta
Mobil Haberleri

Xiaomi Mi 9 Çıkmasıyla Tamamen Satıldı!

Xiaomi Mi 9 Çıkmasıyla Tamamen Satıldı!

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, son yıllarda hızlı yükselişi ile dünyanın en çok satan akıllı telefon markalarından biri haline gelmiş durumda. Xiaomi, dünya çapında hatırı sayılır bir hayran kitlesi oluşturmayı başarmış olsa da Xiaomi’nin satış konusundaki başarısı çoğunlukla canavar telefonlar bölümünüde değil, orta ve giriş bölümlerinde gerçekleşiyor.
Çinli şirket Xiaominin son canavarı olan Mi 9, Xiaomi’nin canavar telefon bölümündeki pazar payını artırmada başarılı olacakmış gibi görünüyor. Xiaomi telefon Şirketi tarafından yapılan ilk açıklamada Mi 9’un tanıtıldıktan sonraki 24 saat içinde 1 milyon ön sipariş aldığını duyururdu.

Çinli akıllı telefon üreticileri, flaş satış adı verilen satış yönteminde yeni tanıttıkları cihazlar mağazalardaki yerini alana kadar sınırlı sayıda birimi çevrimiçi olarak satışa sunarlar. Xiaomi tarafından yapılan açıklamaya göre Mi 9, satışa konulduktan 53 saniye sonra stoklarda tamamen bitmiştir.

Benzer Yazılar

FaceTune 2 Çıktı!

TeknoBalta

Lityum Piller Ne Kadar Tehlikeli?

TeknoBalta

DJI Osmo Mobile 3 Özellikleri

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster