TeknoBalta
Telefon

Yeni Nokia 3310 4G’nin Tanıtım Filmi Yayınlandı

Yeni Nokia 3310 4G’nin Tanıtım Filmi Yayınlandı

HMD Global çatısı altında tekrar bir uyanış dönemi geçiren Nokia, hem yeni telefonlar üretiyor hem de eskiyi satmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdüğü 3310 modeliyle birçok internet ve geleneksel medya mecrasında geniş yer bulan, dolayısıyla da etkili bir reklam kampanyası yapan Nokia, şimdi de bu telefonun 4G modelini üretti. Şirketin neden bir 3G modeliyle 3310 piyasaya sürdüğünü anlamak zor çünkü teknoloji dünyası ve kullanıcılar artık 4G’yi içselleştirmiş durumda bulunuyorNokia’nın yeni telefonu 3310 4G, bir Wi-Fi hotspot olarak işlev görebiliyor. Bunun yanı sıra, bir LED flaşlı bir 2 megapiksel kamera, bir kulaklık girişi, bir 2.4 inç polarize ekran, Bluetooth 4.0 ve bir MicroSD genişletme yuvası olan 512 MB depolama alanı telefonda bulunuyor.

Telefon açık mavi ve gri olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle gelecek.Nokia bu yeni modelini ilk olarak Çin’de piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Geniş nüfus yeni telefonlar için mükemmel bir test yatağı olan Çin, birçok üretici tarafından piyasaya ilk çıkma alanı olarak görünüyor. Nokia da bu telefonu ilk olarak Çin’de tanıtarak sektörel mana da oldukça mantıklı bir adım attı. Nokia’nın yeni telefonu, tıpkı Çin’de olduğu gibi özellikle ülkemizde ve bazı 3. dünya ülkelerinde kırsal alanlarda yaşayan ve maddi durumu yetersiz olan insanlar arasında ve teknolojiyle arası bozuk olan insanlar arasında oldukça popüler bir hale gelebilir.

Benzer Yazılar

Twitter, Android Kullanıcılarına Özel Yeni Bir Özellik Ekledi!

Mertianz

WhatsApp’taki Virüs Tehlikesi!

Mertianz

Akıllı telefon almadan bakmanız gereken 5 özelliği!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster