TeknoBalta
Genel

Youtube’nin Bilinmeyen Özellikleri

Youtube’nin Bilinmeyen Özellikleri

Youtube GIF Özelliği

Youtube’da izlediğiniz video üzerinden gif yapabilirsiniz.Örneğin Youtube’da bir video izliyorsunuz.Bu video açıkken sekmeye gidin ve “https://www.youtube.com/…” kısmında youtube’un başına gif ekleyin yani şöyşe olsun “https://www.gifyoutube.com/….” sonra enter tuşuna basın gif adlı bir siteye giriş yapmış olacaksınız.Burada biraz önce izlemekte olduğunuz video ve altında bir bar gözükecek.Buradan kendinize gif oluşturabilirsiniz.

Youtube Klavye Kısayol Tuşları

Kısayoldan sadece tuşları kullanarak bir kaç işlem yapabilirsiniz.Yani Youtube’u klavye kısayolları ile kullanabilirsiniz.Şimdi gelelim hangi tuş hangi işe yarıyor.”M” tuşu sesi açar ve kapatır.”Mute” isminden gelmektedir.”J” tuşuna basarsanız video 10 saniye geri sarar,”L” tuşuna basarsanız 10 saniye ileri sarar.”K” tuşu ise izlediğiniz videoyu durdurmanızı tekrar oynatmanızı sağlar.

Youtube Video Hızı

İzlediğiniz videoların hızlarını değiştirebilirsiniz.Bunun için yapmanız gereken tek şey videonun sağ altında ayarlar kısmını açmak ve hız seçeneğini seçerek gerekli hızı ayarlamak.Bunu kolay bir şekilde gerçekleştirebilir tekrar düzeltebilirsiniz.

Youtube Yavaş Bağlantı

Bazen yavaş bağlantılara sahip olabiliyoruz ve Youtube’da izlediğimiz videolar bu nedenden dolayı kapanabiliyor.İşte böyle bir durumu tekrar yaşamamak için Hesap ayarlarına girin.Solda Playback seçeneği bulunmaktadır.Buna tıklayın ve açılan sayfada ikinci seçeneği işaretleyin.Benim yavaş bağlantım var.Videoları yüksek kalitede açma yazmaktadır

Benzer Yazılar

Star Wars Akıllı Telefonu Piyasaya Çıkıyor!

TeknoBalta

Bugünün En iyi Cosplayı DarkSoul’daki Dragon slayer Ornstein [13-07-2016]

TeknoBalta

5.16 Yama Notları

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster